Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

czwartek, 24 września 2015

Recenzja Igłą malowane

Okładka dużo ładniejsza niż ostatnio i na pewno zachęca do zakupu.
A teraz co znajdziemy w środku:
1.cudna mała sówka , pewnie kiedyś się na nią skuszę :-)
2.Piękne maki, stonowane tło i bardzo wyrazista czerwień:-)
Jest też dużo inny haftów, mniejszych, większych, łączonych z koralikami czy haftem wstążeczkowym. Znajduje się również kurs haftu wtążeczkowego. Powraca również galeria czytelników.
Moje uwagi:
- dlaczego do galerii można wysyłać prace zrobione z waszych gazetek?? Jestem czytelniczką , ale w waszych gazetkach nie zawsze jest t o co chcę.
-jest to dwumiesięcznik, dlaczego nie pomyślicie o jakiś dodatków do gazetek raz na jakiś czas?? Na przykład, kompletny zestaw do zrobienia kartki czy zakładki...czasem może komplet igieł czy nożyczki??  Pod tym względem dużo częściej kupuję zagraniczne gazetki w których są takie dodatki, nożyczki, igły, mulina...
- ja np. gustuję bardzo dużych wzorach typu HEAD. Moglibyście pomyśleć o takim.Możne by np. wybrać jeden taki duży wzór i w każdym numerze dodawać kolejne dwie kartki...
Jeśli chodzi o moją recenzję to tyle.

Niedługo zdjęcia oprawionej Szkoły gejsz....
Pozdrawiam
6 komentarzy:

 1. Chciano galerię no to jest...i słusznie że życzą sobie prace z gazetek, bo niby dlaczego mają reklamować inne firmy, biznes to biznes.

  Dodatków nie ma bo cena musuałaby być wyższa. A jak to się dzieje i z innymi gazetami nie wszystkim dany dodatek odpowiada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co, no niby dobrze że chcą tylko ze swoich gazetek, ale tak naprawdę tu chodzi o promocję rękodzieła. ja np, mam tylko jeden obraz zrobiony z tej gazety....i dawno już go u mnie nie ma.
   Co do dodatków, to wcale nie musi być wyższa cena, wszytko zależy od tego na czym tak naprawdę firmie zależy...Jeśli sprawdzę sobie taki dodatek z gazetki no nie wiem, np nożyczki i się sprawdzą to jest to znak dla mnie ,że firma ma porządne artykuły i mogę jej zaufać...I wtedy na pewno do niej wrócę...
   Ale to tylko moja ocena...

   Usuń
 2. Bardzo słuszne uwagi i w sumie z każdym z trzech punktów się zgadzam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie komentarzy :-)Dzięki wam chce się pracować dalej :-)