Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

wtorek, 27 marca 2012

Witajcie dziewczęta.

Na początku witam nowe obserwatorki Violę, Elę oraz Jeniulkę - witam panie . Dziękuję wszystkim za opinie i podpowiedzi w komentarzach czy te przysłane na e-mail.Wiele to dla mnie znaczy, wszystko czytam i za wszystko jeszcze raz dziękuję.
Dziś nie pokażę żadnych zdjęć ponieważ nic nie zrobiłam. Od paru dni chodzę wściekła na lekarzy, na siebie!!!Od paru dni tak mnie boli ręka, że nie jestem w stanie nic zrobić!!!Nie znoszę takiej bezradności, nic nie robienia. Jestem osobą której zawsze wszędzie pełno, zawsze coś muszę robić....A w tej sytuacji nie mogę się skupić nawet na czytaniu...;-(
Ale, żeby nie było ,że przez cały post narzekam to wykorzystałam ten czas na szperanie zagranicznych blogów i forum.Znalazłam sporo fajnych rzeczy , dla mnie nowych, a może niektórzy je znają.
W poniedziałek idę znowu do szpitala na końcowy etap poprzedniej operacji i jak tylko dojdę do siebie to zabieram się do pracy :-)...I mam nadzieję, że po świętach będę miała się czym pochwalić...
Pozdrawiam Beata

piątek, 23 marca 2012

Pomocy!!!

Witam czy ktoś z was moje kochane ma instrukcje do zrobienia takiego cudu?? Szukam, szukam i kursiku znaleźć nie mogę.
Strasznie mi się podoba i chcę zrobić...Pomóżcie proszę!!!

czwartek, 22 marca 2012

wtorek, 20 marca 2012

Podziękowania

Dziewczyny serdecznie wam dziękuję za tak liczne odwiedziny i komentarze.Az się chce za igle chwycić,choć  mam sprawną tylko jedną rękę.
Chciałabym się wam pochwalić- otóż na forum Nasze Hobby-Babskie Forum zapisałam się na wymiankę wielkanocną, ale musiałam się niestety wypisać ze względu na szpital :-(.
Ale...jakie było moje zdziwienie dzisiaj, gdy wróciłam z kontroli po zabiegu do domu..Otóż przyniósł mi listonosz przesyłkę- myślałam, że to kolejna kanwa -a nie.....!!!
A CO TAM BYŁO?? Zobaczcie same:
-piękny świecznik:
 -zawieszka śliczna:

-piękny  króliczek z białego ręczniczka (asystował mój syn :-) )
 -cały zestaw herbatek:
 i na zakończenie kartka wielkanocna piękna :
Magdo (mamuchap) bardzo serdecznie Ci dziękuję. Zrobiłaś mi prawdziwą niespodziankę. Nie masz pojęcia jak bardzo się ucieszyłam :-).
Bardzo Ci dziękuję. Jesteś kochana :-)

piątek, 16 marca 2012

Witam

Witajcie. W związku z tym, że jestem osobą która cały czas coś musi robić, mimo że mam tylko jedną rękę sprawną (druga całkowicie wyłączona z użytku),postanowiłam pogodzić się z moim tamborkiem.I powiem wam, że idzie mi to bardzo wolno ale za to wychodzi całkiem fajnie. Zaczęłam robić w końcu jajo wielkanocne z SALu wielkanocnego. To co mam zajęło mi trzy wieczorki...popatrzcie:


Na razie odłożyłam jajo na bok, ponieważ skończyły mi się nici i muszę je po prostu dokupić...
A w międzyczasie rozpoczęłam  haftowanie ramki z SALa kawowego...Nie mogłam się za niego zabrać ale w końcu się udało i mam nadzieję, że jakoś pójdzie...
Bardzo wszystkim dziękuję za sympatyczne komentarze...Dzięki wam  dostaję skrzydeł i i nowe siły żeby mimo przeciwności losu nadal tworzyć to co kocham i to co  najlepiej mi wychodzi.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję i serdecznie pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia.
Beata :-)

poniedziałek, 12 marca 2012

Już w domku

Witajcie. Jestem już w domku. Operacja się udała-jak mogła się nie udać skoro tyle fajnych osób trzymało za mnie kciuki. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁE SŁOWA OTUCHY. CZYTAJĄC DZISIAJ WASZE KOMENTARZE AŻ SIĘ POPŁAKAŁAM. BARDZO WAM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
Witam nowych obserwatorów.
Fajnie już być w domku, ale za trzy tygodnie muszę wrócić niestety  z powrotem do szpitala.Ale na szczęście tylko na korektę.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze , witam nowych obserwatorów  i wszystkim wielki BUZIAK...

sobota, 3 marca 2012

Witajcie

Jednak jeszcze się odezwę przed szpitalem,myślałam że nie dam rady, a jednak...:-)
Bardzo wszystkim dziękuję za słowa otuchy i sympatyczne komentarze..wielkie dzięki :-)))))
Dzisiaj- oczywiście żeby tak nie myśleć-skończyłam mój obrazek z RR Herbacianego na kanwie 5horizons we wtorek leci dalej.
A teraz co? Będę siedzieć i myśleć o tym co będzie w środę.. Oj , oj musze wam powiedzieć ze jestem przerażona, a przecież operacje mam kilka razy w roku i teoretycznie powinnam się już przyzwyczaić.ale powiem wam że się nie da.
Ale jestem pełna otuchy od was i jak będziecie za mnie trzymać kciuki to będzie mi lepiej...
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE SYMPATYCZNE KOMENTARZE I WSZYSTKIE SŁOWA OTUCHY... :-)